VÝHODY PŘÍRODNÍHO KRMIVA

pátek, 07 únor 2020 09:00

Vzhledem k široké nabídce na trhu může být výběr toho pravého krmiva velmi obtížný.

Abychom vám to usnadnili, přinášíme vám nejdůležitější fakta o tom, proč je přírodní zvířecí krmivo pro vašeho čtyřnohého přítele tou nejlepší volbou, a jaký přínos mu dokáže poskytnout.

Co ale výraz „přírodní krmivo“ vůbec znamená? Naše krmiva obsahují pouze ty nejlepší suroviny. V našich seznamech nikdy nenajdete vágně popsané suroviny, jako jsou „masová příchuť“ nebo „drůbež“. Nejlepší receptury jsou složeny pouze z přírodních surovin!

 

ZDRAVĚJŠÍ SRST I KŮŽE

Zdravá srst znamená, že vaše zvíře lépe vypadá a cítí se samo v sobě spokojenější. Podáváním přírodního krmiva dosáhnete nejen toho, že bude jeho srst lesklejší, ale pomůžete také odbourat riziko vyrážek nebo podráždění kůže.

Vzhledem k postupům, jakými jsou některá krmiva vyráběna, mohou být psi ochuzeni o některé esenciální tuky a oleje, díky kterým je jejich srst vyživená a lesklá. Kromě pravidelné péče o srst je to právě přírodní krmivo, které vašemu psovi zajistí skvělý lesk, který si zaslouží.

 

BEZ VEDLEJŠÍCH ŽIVOČIŠNÝCH PRODUKTŮ

Existuje lepší pocit než vědět, že svému zvířecímu kamarádovi dopřáváte to nejlepší krmivo? My si to nemyslíme! Když se rozhodnete pro přírodní krmivo, znamená to, že neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty a namísto toho obsahuje samé dobré věci! Vždy je vhodné vybrat si takové krmivo, které neobsahuje žádné konzervační látky ani příchutě. Pes díky tomu bude mít více energie a zároveň si vytvoří silnější imunitní systém.

Jsme hrdí na to, že vyrábíme krmiva, díky kterým jsou vaši domácí mazlíčkové zdraví a spokojení. Používáme pouze prvotřídní maso a ryby obohacené o chutnou zeleninu, bylinky, vitamíny a minerály. U nás nenajdete žádné nepoctivé skryté suroviny - podívejte se na kompletní seznam!

 

UŠETŘETE KRMIVO I PENÍZE

A víte co? Podáváním přírodního krmiva vašemu psovi nebo vaší kočce můžete i ušetřit! Vzhledem k vyššímu obsahu masa a živin nemusíte shánět doplňky výživy, neboť zvíře v krmivu dostane vše, co potřebuje.

Menší porce znamenají, že vám jedno balení vydrží déle, zatímco vaše zvíře bude mít vše, co pro kvalitní výživu potřebuje! Pokud váš mazlíček ještě není naším fanouškem, vyberte pro něj ještě dnes nové oblíbené krmivo!

Chutná vašemu zvířeti naše přírodní krmivo? Napadají vás ještě nějaké výhody, na které jsme zapomněli?