RECENZE: PETER TESTUJE KAPSIČKY A GRANULKY MEOWING HEADS

pátek, 24 duben 2020 09:00

Koukněte, jak si Peter pochutnal na našich produktech pro kočičky.

Dnes se podívejte na recenzi granulek a kapsiček pro kočičky od krásného téměř ročního kocourka Petera.

"Měli jsme tu možnost vyzkoušet granulky a masové kapsičky od značky Meowing heads?❤️ A co přesně? Peter dostal na otestování granulky s příchutí lososa (+ kuřete) a všechny 4 druhy kapsiček - losos, tuňák, kuře a krůta.?

Jako první Peter ochutnal granulky.❤️ Hnedka se do nich pustil a snědl skoro půlku misky, což je úspěch, protože on nikdy granulky moc nechtěl. Jsem moc ráda, že mu tak zachutnaly.❤️ 

Nejradši by snědl celé balení najednou?❤️ Hned na začátek bych opět ráda zmínila, že složení granulek je super, kolem 70% masa.
Peter si granulky hned zamiloval, pustil se do nich s chutí! Nikdy takhle granulky sám od sebe nechtěl, byla to jen nouzovka, ale tyhle si bere dobrovolně a miska je za chvíli prázdná. ?
 

 

Další jsme zkusili kapsičku, konkrétně kuřecí. Musím říct, že hrozně hezky voněla! Ta byla pryč do pár sekund? 

  

Zbytek kapsiček ještě doochutnáme a určitě vám dáme vědět, která chutnala nejvíc.

Na konec bych moc chtěla poděkovat této značce za možnost otestování a samozřejmě nejenom za krmivo, ale i další věci. Granulky i kapsičky mají hodně procent masa, takže vím, co své kočce dávám. A tato značka nevyrábí krmivo jen pro kočky, ale i pro psy (Barking heads)!"

 

Děkujeme za recenzi, super fotky i videa Peterovi a jeho paničce. Více o jejich příbězích se dozvíte na jejich Instagramu.