RECENZE: Majký, Connie a Cassie ochutnávají produkty BARKING HEADS

  • NĚCO NAVÍC
  • Blog
  • RECENZE: Majký, Connie a Cassie ochutnávají produkty BARKING HEADS
pátek, 05 červenec 2019 09:00

O TESTOVÁNÍ PAMLSKU PRO PEJSKY

"Ahoj lidičky, nedávno jsme vám psali, že budeme zkoušet produkty značky @barkingheadscz a to i jejich pamlsky Baked Treats Apple Snaffles. Celkem dlouho jsem ty své mazlíky mučila, jelikož jsem potřebovala udělat nějaké fotečky a pamlsky zůstaly uzavřené. ??

1

Ovšem co se odehrálo po otevření jsem nechápala..Majký i Connie milují převážně masové dobrůtky, ale tyto "sušenky" s jablkem, skořicí, vanilkou, zázvorem a extraktem z kvasnic..je naprosto vystřelily z chlupů! ?

2

Nedovedete si představit kolik práce mě stála tahle "jednoduchá" fotečka, chtěli to sežrat všechno a hned! Proto tyto pamlsky rozhodně doporučujeme - je to skvělé zpestření tréninku.

Už teď vím, že je budu používat jako bonusovou odměnu po cvičení. Vám @barkingheadscz moc děkuji za možnost vyzkoušet tyhle poklady a určitě nezůstaneme u jednoho balení..zkrátka skvělá práce!"

Navíc jejich partačka Cassie ochutnávala naše granulky a kapsičku pro kočičky.

4

Veděli jste, že Majký a Connie jsou naši hlavními celebritami ve videu s pamlskovníkem, který můžete získat po celé léto ke každému 12kg balení granulí pro pejsky? Mrkněte se, jak jim to na videu sluší :)