RECENZE: Lily testuje produkty Barking Heads

pátek, 03 leden 2020 09:00

Podívejte se, jak Lily ochutnává granulky, kapsičky a pamlsky Barking Heads.

Tentokrát naše produkty testovala 4letá kráska Lily, která je zástupkyní plemene špic. Miluje ovoce, zeleninu a všechny možné psí dobroty, jakmile uslyší šustení pytlíčku, hned vyráží zjistit, co je v něm dobrého. Užívá si výletování se svými páníčky, ať už v přírodě, u moře nebo při rybaření na loďce.

A teď už k samotné recenzi.

 

"Co je lepšího než spokojený zdravý pes? Ta naše bílá kulička miluje mlsání. No, asi tak jako její páníčci. 

Zpět k tématu. Lilinka před měsícem přijala báječnou spolupráci s @barkingheadscz. Ochutnávala, papala a mlsala. Joo, to bylo bájo!

  

Přinášíme vám recenzi a naše vědecké poznatky. Rozhodla jsem se to rozdělit. Začneme sušenkami - “Apple snaffles” jsou pečené s jablkem, vanilkou a skořicí. Jsou jen z přírodních surovin. Bez lepku. Vegetariánské. Vyráběné ručně.

Při otevření to voní tak, že na to dostanete chuť i vy. Lily byla spokojená a poslechněte si na videu, jak ji to šmakuje. To křoupání stojí za to!

 

Dále vám ukážeme, jak si Lily smlsla s chutí na kapsičce. Viz video

Ano, já vím... moc vychovaná není... mlaská prostě nahlas, když ji tak chutná. U koho to asi viděla?


Lily svědomitě testovala směs čerstvého jehněčího, zeleniny a bylinek. Skvělé je, že je to bezobilná receptura. Vonělo to báječně a každý pes z toho musí šílet. Stačilo to otevřít a Lily se olizovala až za ušima. Tak určitě doporučujeme každému hafíkovi.❓Taky vaše zvířatka rozumí tak dokonale slovu “kapsička”❓ "

 

Děkujeme Lily a její paničce za recenzi a vy se ještě můžete mrknout na jedno video z testování granulek :)

Media