RECENZE: KHALEESI TESTUJE GRANULKY A PAMLSKY BARKING HEADS

pátek, 08 květen 2020 09:00

Dnes tu máme recenzi na granulky Fish-n-delish i pamlsky Apple Snaffles a Fish Fancies.

V dnešním článku si můžete přečíst recenzi na granulky i pamlsky Barking Heads. Khaleesi je téměř dvouletá psí holčička francouzského buldočka, která má bohužel alergii na kuřecí maso...

Jsme rádi, že vám její recenzi můžeme dnes předat, protože věříme, že slovům královny (fanoušci Her o trůny jistě pochopí ;)) budete věřit :).

 

Pamlsky Fish Fancies

Ryba je u nás prostě populární ať už v granulích nebo těchto pamlscích. Mají ideální velikost, takže jsou skvělé na odměňování pejska při tréninku.

 

Pamlsky Apple Snaffles

Tyhle pečené pamlsky mají u naší fenky zvlášť velký úspěch a dokáže kvůli nim vyvádět doslova "psí kusy" :-) Jsou vegetariánské, takže skvělou změnou oproti masovým pamlskům. Také jsou propracované do posledního detailu - obtiskuté logo na pamlsku ocení tentorkát spíš majitelé :)

 

Granule Fish-N-Delish!

Dlouho jsme pro naši fenečku francouzského buldočka s alergií na kuřecí maso hledali vhodné granule, které by jí nedráždili žaludek a zároveň jí chutnaly. Všechny tyto požadavky tyto granule splňují a musím říct, že i mě jako člověku voní, takže chápu, že se náš pejsek po nich může utlouct. 

 

Ve složení bez jakékoli stopy po kuřecím mase a bez obilovin, oceňujeme také přítomnost bylinek a koření, což je dělá pro pejsky chuťově i čichově atraktivní :) Pří tomto krmivu pozorujeme také lesklou a zdravou srst bez vypadávání.

 

Děkujeme Khaleesi a její paničce za recenzi!