RECENZE: Chico s Rocky testují BARKING HEADS

pátek, 24 květen 2019 09:00

O testování granulek a masových kapsiček BARKING HEADS

Dnes si můžete přečíst, jak chutnají a vyhovují granulky dvěma klukům jorkšírského teriéra :). Na vyzkoušení v balíčku dostali granulky Chop Lickin' Lamb pro malá plemena, hovězí a krůtí masovou kapsičku a pamlsky Top Bananas

"Ač to tak možná nevypadá, opravdu jsme se snažili hodně, aby nám hafani udělali fotku bez toho, aniž by zdrhali nebo čmuchali, co v těch sáčcích vlastně je. No byly tam dobroty od @barkingheadscz, takže se nám normální fotka prostě nepovedla. Pak jsem objevila v telefonu novinku slowmotion videa, tak alespoň to, jenže jsem zas nevěděla, jak oříznu video. No never mind, toto byl oříšek :).

 

První jsme zkusili otevřít pamlsky, v kterých je sušený banán, no zaprášilo se po nich do 3 dní, kluci si je zamilovali.

 

 

V poslední době máme problémy s kapsičkama a konzervama, kupovala jsem jim i velmi drahé konzervy, pokaždé po nich však měli žaludeční problémy, nevěděla jsem čím to je, tuhle kapsičku jsem nestihla pořádně ani rozmačkat a kluci už běželi. Krůtí maso, zelenina a bylinky, první kapsička po 4měsíční očistě a vida, špatně jim nebylo, diky bohu.

 

Granulky v sobě mají zas spoustu zeleniny, to jsem ráda, oni i tak moji kluci jí všechnu zeleninu, co mohou. Takže že ji mají i v granulkach, když je panička v práci, je fajn. Líbí se mi složení všech výrobků, co jsem měla k dispozici, je vidět, že se firma vážně stará o zdraví hafanů což se u spousty jiných značek očekávat ani nedá.

 

Shrnutí: klukům chutnalo úplně vše, jeden z nich je hooooodně vybíravej a stejně běžel jak o závod jakmile jsem něco vytáhla, složení je super, žádná tuna pšenice a jiných ..ehm..., pěkné balení, příjemné vedení firmy a profesionální přístup mi dává v tuto značku důvěru.

 

Děkujeme @barkingheadscz za možnost vyzkoušení, jste super!"

 

Příběhy těchto dvou psích fešáků můžete sledovat na Instagramu nebo blogu jejich paničky.

 

Joomla Extensions