RECENZE: Chelsie testuje produkty BARKING HEADS

pátek, 15 březen 2019 09:00

O TESTOVÁNÍ PSÍCH GRANULEK DOGGYLISIOUS DUCK

 

Přečtěte si recenzi od krásné labradorky Chelsie a její paničky na granule pro psy v kachní receptuře Doggylicious Duck a masové kapsičky pro pejsky v různých příchutích od Barking Heads. A teď už jdeme na samotnou recenzi, převzato z blogu Chelsiiny paničky :).

 

Chelsie s balíčkem Barking Heads"Musím se s Váma dneska podělit a zkušenost se značkou Barking heads - v češtině štěkající hlavy, což napovídá čeho se značka Barking heads zabývá. Superprémiové krmivo pro pejsky i kočičky.

Pro Chelsie chci vždycky jen to nejlepší, proto když jsem se s Barking heads domluvila na spolupráci, měla jsem velkou radost. -
Po předchozí velice příjemné komunikaci, nám domů přišel balíček dle vlastního výberu, a to tedy 2kg pytlík granulí s příchutí kachny, 4x 300g kapsičky - 2x losos, jehně a hovězí. Pro mě navíc jako překvápko deníček, batůžek, omalovánky, pastelky, propisky a informační knížka, kde se vlastně dočtete veškeré informace, složení atd.

Barking heads jsou testovány veterináři ve Velké Británii s cílem krmit naše psí miláčky vyváženou, zdravou stravou :).

madam důležitáKdyž jsem vybírala jaké granule vyzkoušíme, bezobilné granule s kachnou (56%) byly jasnou volbou. Chelz po krmení touto kvalitní stravou skvěle prospívála. Nádherná srst, nelínala tak jak je to běžné.

Musím konstatovat, že nikdy neměla tak výstavní bobky jako po krmivu od Barking heads. Takže za mě samá pozitiva, ocenila bych více druhů velikostí granulí. Takový 8kg pytel, který nám vyjde akorát na měsíc v kombinaci s kapsičkami bych uvítala.

Ohledně kapsiček, nemůžu říct nic negativního. Cena 50 Kč za 300g kapsu plnou kvality, bylinek.. maximální spokojenost. Chelz vždy jen nadšeně čekala, takže chuťově musí být skvělé.

Uspořádali jsme i společnou soutěž, která měla velký úspěch a doufám, že krmit kvalitně se dostane do podvědomí více a více majitelů psů a koček.

Já s krmením od barking heads budu pokračovat i nadále, protože i přes dražší cenu granulí, Chelz prospívala ve všech směrech lépe než kdykoliv předtím. My ještě jednou moc děkujeme za možnost vyzkoušet tohle super krmivo a přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků. Packu na to"

Děkujeme Chlesie a její paničce za recenzi a jejich příběhy můžete sledovat na jejich blogu nebo instagramu.

Líbila se vám recenze, souhlasíte s ní? Dejte nám vědět na Instagramu nebo Facebooku!