RECENZE: CHARLIE TESTUJE VEGETARIÁNSKÉ PAMLSKY

pátek, 14 únor 2020 09:00

DNES SI MŮŽETE PŘEČÍST O CHARLIEM, KTERÝ SVÉ PÁNÍČKY VELMI RÁD UPOZORNÍ, KDYŽ KOLEM JEDE SANITKA A DOKÁŽE JI SKORO PŘEHLUŠIT :)

"Moc děkujeme za možnost spolupráce.

Každopádně nás vaše krmivo velmi zaujalo, když píšu nás tak to znamená, že i mě.. Opravdu jsem měla co dělat, abych kapsičku taky neochutnala, jak lákavě vypadala a voněla. Náš Charlie si na ní pěkně smlsnul a ještě pěkně dlouho se potom olizoval. Pamlsky jsem využila i pro našeho, v tu dobu, nového člena rodiny, úspěch měly u obou, udělali za něj pomalu i kotrmelec.

No a jak to dopadlo s granulemi?

První dvě porce Charlie dostal pěkně podle dávkování. Bohužel se nám pak nedopatřením stalo, moji chybou, že jsem přišla domů a pytel byl prázdný. Charlie prostě vše sežral.

Naštěstí se nedostavily žádné zažívací problemy

Nikdy se nám nestalo, že by se Charlie dobrovolně dostával do pytle s granulema, což myslím mluví za vše - jak složením tak i chuťově u nás barking heads měli ohromný úspěch ❤️

Takhle je Charlie nafrněnej, protože měl tu čest ochutnat krmivo od @barkingheadscz ?

 

Jeho balíček obsahoval :

Granulky s příchutí Jehněčí s hnědou rýží, zeleninou a bylinkami-na zdravou kůži a srst, výživu kloubů, podpora imunitního systému. Masovou kapsičku stejné příchuti jako granule - bezobilná receptura, přidané vitamíny a minerály. Pamlsky Apple snaffles pečené s jablkem, vanilkou a skořicí-bez lepku, vegetariánské.

Hodne mě zaujali zajímavé a neobvyklé kombinace, hlavně u pamslků.. ani by mě nenapadlo, že je něco takového pro pejsky a že jim to bude tolik chutnat! 

A to jako fakt, to co vidíte na fotce už totiž dávno není.

Krmivo od této firmy na skvělé složení a je schváleno veterináři.

Mám trochu podezření, že je teď Charlie naštvanej právě proto, že už došlo.

Moc děkujeme @barkingheadscz za možnost vyzkoušet jejich produkty ❤️"

Děkujeme Charliemu a jeho paničce za recenzi :)

Media