JAK VYBRAT TO NEJLEPŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO PSA

pátek, 20 březen 2020 09:00

Mrkněte na souhrn, jak nejlépe vybrat krmivo pro nejlepšího přítele člověka :).

DOPŘEJTE VAŠEMU PSOVI TO NEJLEPŠÍ KRMIVO

Zajistit pro svého psa to nejlepší krmivo může být obtížný úkol, zejména pokud ho rádi sami obohatíte několika dalšími dobrotami. Máme pro vás seznam věcí, které byste měli, nebo naopak neměli dělat pro to, aby měl váš pes zajištěnou kompletní výživu pro svůj zdravý a spokojený život. 

 

LIDSKÉ JÍDLO

Toto téma komunitu majitelů psů neustále rozděluje. Každý má svůj názor, zda psovi lidské jídlo nedávat vůbec, nebo zda je jeho občasná konzumace možná. Pokud chcete svému psovi dopřát možnost ochutnat některé z vašich jídel, nezapomeňte si zjistit, která z lidských jídel jsou bezpečná i pro psy. 

Zde je seznam některých surovin, kterým je dobré se vyhnout:

  • čokoláda a sladkosti
  • česnek
  • cibule
  • hroznové víno, rozinky, sultánky atd.
  • slanina a další tučná masa

Ne vše však představuje pro vašeho psího kamaráda nebezpečí! Existuje celá řada lidských jídel, která si s vámi může bez obav dopřát, například čerstvé ovoce a zeleninu. U každé z položek existuje určitý důvod, proč je pro vašeho psa tou nejlepší - informace o surovinách v našich krmivech naleznete zde.

 

ALERGIE A INTOLERANCE

Jednou z hlavních věcí, které musíte při výběru správného krmiva pro vašeho psa zvážit, je to, zda netrpí nějakou alergií. Pokud si po změně krmiva začnete všímat nějakých příznaků, určitě je vhodné navštívit veterináře.

Laktóza a obiloviny stojí u psů za velkým počtem alergií, proto se vyplatí vždy kontrolovat štítky na krmivech a pamlscích, abyste bříško svého kamaráda zbytečně nedráždili. Všechna naše krmiva jsou zcela bez obsahu mléčných výrobků a pro snazší výběr vám dokonce nabízíme vyhrazenou řadu bez obsahu obilovin.

 

VÝBĚR SPRÁVNÉ ZNAČKY

V neposlední řadě platí, že výběr správné značky je důležitý pro to, aby váš pes dostával to nejlepší krmivo. Do hry se zapojuje celá řada faktorů, jako je věk, případné intolerance, či plemeno, takže každý pes potřebuje o něco jinou kombinaci surovin. Široká nabídka našich krmiv nám umožňuje uspokojit celou řadu různých potřeb a chutí! Informace o celé řadě naleznete zde.

Jaké je oblíbené krmivo vašeho psa? Máte nějaké tipy, jak zajistit, aby i váš pes dostával to nejlepší?